Dbam o siebie, bo jestem ważna – wydarzenie profilaktyczno-edukacyjne na Stadionie Miejskim
Dnia nowosądecki portal twojsacz.pl opublikował artykuł
pod tytułem: "Dbam o siebie, bo jestem ważna – wydarzenie profilaktyczno-edukacyjne na Stadionie Miejskim",
w którym piszą, że
"Event profilaktyczno-edukacyjny Dbam o siebie, bo jestem ważna. Wydarzenie promuje profilaktykę przeciwnowotworową".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu twojsacz.pl.