Dbam o siebie, bo jestem ważna – wydarzenie profilaktyczno-edukacyjne na Stadionie Miejskim

Dnia nowosądecki portal twojsacz.pl opublikował artykuł pod tytułem: Dbam o siebie, bo jestem ważna – wydarzenie profilaktyczno-edukacyjne na Stadionie Miejskim,

w którym piszą, że "Event profilaktyczno-edukacyjny Dbam o siebie, bo jestem ważna. Wydarzenie promuje profilaktykę przeciwnowotworową".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu twojsacz.pl.